Озеро у Центральному парку у Харкові

Озеро у Центральному парку у Харкові


Озеро у Центральному парку у Харкові

 

Берегова зона ставка оформлена таким чином, що нагадує парки минулих століть – невелика витончена альтанка-ротонда, ковані лавочки, серед ставка будиночок для птахів і невеликі фонтанчики на гладі ставу. У вечірній час вогники паркових ліхтарів і гірлянд відбиваються на водній гладі, а в літню спеку ставок створює приємну прохолоду.

Крім місць для сидіння та паркового освітлення, на ставку встановлені невеликі скульптури, які гармонійно поєднуються з рештою фігур парку, створюючи загальну концепцію паркового ландшафту.

Щороку на початку весни на ставок випускають качок та лебедів, додаючи цієї локації природності та привабливості, а на зиму птахів забирають у зоопарк. Незважаючи на постійні переїзди, птахи звикли до таких умов і зовсім не відчувають стресу, а от «випросити» ласі шматочки хліба у відвідувачів для них своєрідна гра, яку із задоволенням продовжують і дорослі, і діти.

Нещодавно біля озера була облаштована ще одна локація – зона буккросінгу для тих, хто любить почитати паперові екземпляри книг.


Коли

Пн–Нд 06:00.


Вік

2+


Посилання


Адреса

Харків
вул. Сумська, 81

Як дістатися?

ст. м. Університет