Центральний парк

Центральний парк


Центральний парк розваг у Харкові - кращий парк атракціонів України

Наш парк створений для комфортного і незабутнього відпочинку відвідувачів різного віку. Тут розміщені кафе і ресторани, альтанки, фонтани, футбольні, баскетбольні, волейбольні поля, і, звичайно, захоплюючі дух атракціони для дітей і дорослих.

Парк отримав престижну міжнародну премію "Golden Pony Awards-2013" за сучасну концепцію і тематичне оформлення.​

У харківському Парку для Вас працюють більше 30 сучасних атракціонах світового рівня від італійських, німецьких, американських виробників. Практично всі атракціони працюють цілий рік. Також вже більше 40 років працює підвісна Канатна дорога протяжністю тисяча триста вісімдесят сім метрів. Її маршрут проходить від Центрального парку розваг через Саржин яр до житлового масиву Павлово Поле.

Парк розбитий на кілька тематичних зон: Дитячий парк, Екстрім-парк, Сімейно-розважальна зона, Французький парк, Ретро-парк, Середньовічна площа, спортивні майданчики.

З початку травня до кінця жовтня для дітей працює Дитяча залізниця, одна з найстаріших в Україні, побудована ще в 1940 році. Дорога розташована між Центральним парком розваг і Лісопарком, її протяжність - 3,6 км. Всі провідники, чергові станцій, диспетчери, помічники машиніста і машиністи - школярі, які навчаються залізничним професіям. Харківська дитяча залізниця по своїй оснащеності вважається кращою в Україні.

Регулярно в Центральному парку розваг проходять різноманітні фестивалі, виставки, святкові шоу-програми, учасником яких може стати кожен відвідувач.


Час роботи

Пн–Нд 10:00–22:00.


Контакти

+380 (57) 725 27 79
central.park.kharkov@gmail.com


Посилання


Адреса

Харків
вул. Сумська, 81

Як дістатися?

ст. м. Університет