Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День Святого Миколая в ТРЦ "Дафи"

День Святого Миколая в ТРЦ "Дафи"


Свято Миколая у ТРЦ Дафі!

Незабутні емоції з головним чарівником для діток.

Участь безкоштовна

На вас чекає:

Конкурс на найкращий карнавальний костюм для дітей та для родини – це захоплююча подія, яка запрошує учасників розкрити свою творчість та фантазію. Діти та їх родини мають можливість створити унікальні костюми, щоб вразити глядачів та отримати цінні призи. Головний приз 2000грн!

Ярмарка іграшок – це захоплююча подія, де діти можуть принести свої улюблені  іграшки в гарному стані і обмінюватись ними з іншими дітьми. Це чудова можливість для дітей розвивати соціальні навички та вивчати різні види іграшок, одночасно насолоджуючись веселою атмосферою і взаємодією з однолітками.

Майстер-класи: з розмальовування новорічних іграшок та декорацій!

Різдвяний концерт дитячих колективів. Справжня атмосфера свята забезпечена!

Вітання від Святого Миколая, фото з головним чарівником. Діти можуть написати листа Святому Миколаю і покласти його в спеціальну скриню, щоб виразити свої бажання та побажати подарунків на Різдво!

Фейс-арт – створення яскравих образів на обличчі. Діти можуть отримати яскравий новорічний макіяж, який може включати сніжинки, різноманітні новорічні малюнки, або навіть образи сніговика чи Святого Миколая.

Святкова фотозона з новорічними прикрасами та реквізитами для фотографування. Зробіть наочності знімки на памʼять про цей чарівний день.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (067) 632 13 09
+38 (057) 728 25 08


Посилання


Адреса

Харків
вул. Героїв Праці, 9