#TEENS

#TEENS


TEENS - це освітній проект для підлітків у віці від 11 до 17 років

 

Проект розвиває цінність саморозвитку і допомагає знайти своє покликання, розкрити потенціал в спілкуванні, лідерстві та креативності сучасних підлітків.

Наші 3 основних напрямки:

  • Спілкування. Наші програми дозволяють розкрити потенціал спілкування і відчути нові грані впевненості та участі в команді.
  • Покликання. Програми, тренінги та тестування підвищують шанси і мотивацію усвідомленого вибору професії
  • Мислення. Програми, що розкривають потенціал креативності, свободи мислення і самовираження, мотивації до навчання.

Наші практичні цінності:

Кожна з програм розроблена відповідно зі своїм завданням, однак кожна програма орієнтується на наші практичні цінності:

  • Саморозвиток - індивідуальне і соціальне. Єдина точка відліку яка є в учасників - це вони самі. Тренер спільно з учасником вибудовує індивідуальний план розвитку, над яким вони спільно працюють. Тим самим ми допомагаємо розвинути уявлення про свої можливості і цілі на найближчий час.
  • Командна робота - командна робота, в тому числі по досягненню особистих завдань, підвищує інтенсивність, швидкість і якість результатів. Цінність командної роботи реалізується за рахунок зміст занять та тренінгів, в яких задіють групове мислення і командні завдання.
  • Практичність - заняття орієнтовані на отримання досвіду, необхідного в сучасному житті. Цінність практичності реалізується за рахунок структури занять, які в більшій мірі складаються із завдань, завдань стимулюючий діяти і відпрацьовувати навички в момент тренінгу. Також, ми використовуємо в навчанні сучасну інформацію, підходи і методики.

The Teens об'єднав зусилля двох освітніх проектів для школярів П'ять вершин і Покликання сумарний досвід роботи з підлітками, яких перевищує 9 років.


Контакти

+380 (98) 815 03 85
teens.kharkiv@gmail.com


Посилання


Адреса

Харків
вул. Дівоча, 6

Як дістатися?

ст. метро "Історичний музей" \ ''Майдан Конституції''