Увага!
Реєстрація на цей захід закінчилася 31 Грудня о 00:00

Дитячий день народження у SKY VRВи можете використати наш клуб віртуальної реальності для проведення повноцінного дитячого свята для дітей від 7 років.

Для розваг дорослих та дітей у нас є віртуальна реальність, плейстейшн та настільні ігри. Наш клуб вміщає до 15 людей, до нас можна брати свою їжу та напої.

З чого складається наш клуб?

Сам клуб це кімната для гри у віртуальну реальність (до 4-х гравців одночасно) + кімната для відпочинку (там в нас плейстейшн, пуфіки, розкладний стіл, настільні ігри, кавомашина, мікрохвильова піч, туалет)

Як проходить свято?

Ви приїзджаєте до нас на попередньо заброньований час, привозите або замовляєте їжу, напої, можливо торт ну і все інше, що забажаєте. Вас зустрічає адміністратор, діти починають грати, хто у віртуальну реальність, хтось у плейстейшн, а хтось просто дивиться як грають інші.

Далі ми міняємо дітей між цими ігровими процесами, щоб кожен пограв в те, що бажає. В перервах хтось з дітей їсть. Часто батьки роблять перерву, щоб задути свічки на торті, або усадити всіх дітей за стіл поїсти і зробити кілька фото.

Приємні моменти, що включені в повну оренду клубу:

Безлімітна кава та чай! В нас стоїть хороша кавова машина, яка може робити Вам каву і чай, єдиний нюанс - якщо плануєте робити капучіно або лате, самі собі купіть і привезіть пляшечку молока.

Додаткова помічниця! Якщо у вас на святі планується багато дітей, або є малі діти то ми пропонуємо додатково крім адміністратора ще й помічницю. Вона допомагатиме Вам як батькам, трохи адміністратору і буде грати з дітьми в настільні ігри. Такий собі аніматор на мінімалках.

Розігрів їжі. Також у вашому користуванні буде мікрохвильова піч. "Дрібничка, а приємно".


Коли

Пн–Чт 12:00–21:00, Пт–Нд 10:00–21:00.


Вік

7+


Вартість

Година повної оренди клуб для свята: 800 грн (бронюйте на сайті клубу або в інстаграм)
Дві години повної оренди клубу для свята: 1600 грн (бронюйте на сайті клубу або в інстаграм)


Телефон

+38 (97) 094 88 18


Посилання


Адреса

Харків
вул. Гвардійців-Широнінців, 41

Як дістатися?

від м. Ак. Павлова пішки 17 хвилин
Поруч дагато місця для парковки авто.