Вільна боротьба для дітей від RDX Gym

Вільна боротьба для дітей від RDX Gym


Вільна боротьба для дітей у Харкові від RDX Gym


Вільна боротьба — бойове мистецтво, що включає переважно боротьбу землі. У вільній боротьбі вирішальне значення має технічний арсенал спортсмена, а чи не груба фізична сила.

У навчанні дітей присутні ігрові елементи, ОФП, СФП різні спеціальні вправи для координації рухів, гнучкості, рухливості, необхідної боротьби, збереження рівноваги, розвитку реакції тощо. Розучування техніки та тактики.

Розминка із елементами боротьби. Стійки, розучування прийомів боротьби, кидки, робота у партері, переведення у партер, боротьба у партер.

Рекомендовано ходити дітям 6-14 років.

Вільна боротьба - це чудовий спосіб підтримувати себе у формі та мати рельєфну фігуру. Боротьба це аеробно-анаеробне навантаження. Тобто, з одного боку, тренується витривалість, робота легенів та серця, і, як наслідок, зайві кілограми скидаються, а з іншого боку навантаження на м'язи суттєво їх зміцнює та покращує рельєф.

На відміну від простого «тягання заліза» у спортзалі, боротьба дає арсенал прийомів, які можуть стати в нагоді будь-якому чоловікові чи жінці, щоб зуміти постояти за себе на вулиці.

Боротьба допомагає значно покращити координацію рухів.

На відміну від художньої гімнастики, де однією з необхідних умов є юний вік спортсмена-початківця (якщо мета - домогтися істотних досягнень, звичайно), боротьбою можна почати займатися в будь-якому віці. У боротьбі досягти результату можна незалежно від віку. Починати заняття краще у віці 6 років, хоча іноді хлопчики приходять до зали навіть раніше.


Коли

Пн 16:00–17:00, Ср 16:00–17:00, Пт 16:00–17:00.


Вік

6–14


Телефон

+380 (66) 860 53 95


Посилання


Адреса

Харків
вул. Богдана Хмельницького, 29