MontestoryПриватний дитячий садок Montestory - територія розвитку для Вас і Ваших дітей

 

  • Сімейна атмосфера

Сімейна атмосфера робить Дитячий Садок Montestory унікальним місцем для вашої дитини. Інтер'єр, творча обстановка, відсутність кабінетів і класів, встановлюють зв'язок між власним житлом і дитячим садом, створюючи тепле, затишне середовище, в якій діти спілкуються один з одним і будують дружні відносини.

  • Відкритий майданчик для прогулянок в хвойному лісі

Всі знають про користь лісового повітря. Далеко не скрізь у великому місті можна знайти місце, де дихається легше, а повітря «смачніше». Наш майданчик для прогулянок відмінне місце з чистим повітрям, де діти можуть грати і дізнаватися більше про природу.

  • Заняття в басейні

Плавання - це захоплююче і корисне заняття, яким дитина може займатися з самого раннього віку. Заняття в басейні Дитячого Сада Montestory - це відмінний спосіб зробити дитину здоровою і активною, а також придбавати цінні навички.

 

  • Садівництво, землеробство

Діти можуть навчатися новим навичкам, розважатися, грати і розвивати впевненість у собі, займаючись садівництвом в Дитячому Саду Montestory, доглядаючи за рослинами і вирощуючи власну їжу. Більшості дітей подобається перебувати на свіжому повітрі, вони люблять копатися в землі, бруднитися, садити рослини, збирати урожай і спостерігати за їх ростом.

Приватний заміський дитячий садок у сосновому лісі Montestory. Спокійне, творче, екологічне середовище для дітей віком 3-6 років.


Час роботи

Пн–Пт 08:00–16:00.


Контакти

+380 (67) 579 05 87
montestory.montessori@gmail.com


Посилання


Адреса

Харків
вул. Весняна, 1в