Міні-садочок "Mastermind"

Міні-садочок "Mastermind"


Переваги нашого міні саду

Розшукуємо малюків у віці від 3 до 6 рочків до групи міні садочку (неповного дня)!

Групові заняття у нашому міні садочку мають безліч переваг, особливо щодо соціальної адаптації дітей.

Вони допомагають дітям навчатися працювати в колективі, розвивати комунікативні навички та краще розуміти соціальні норми та правила.

Наш центр, порівняно із звичайними дитячими державними та приватними садками, пропонує унікальні переваги, які допоможуть вашій дитині отримати максимальну користь від групових занять.

Маленькі групи до 10 осіб забезпечують індивідуальніший підхід до кожної дитини і дозволяють педагогам відстежувати індивідуальний прогрес кожної дитини.

Змішані групи від 3 до 6 років допомагають дітям краще розуміти різницю між людьми і вчитися працювати разом з дітьми різного віку, що сприяє розвитку емоційного інтелекту та соціальних навичок.

Високий професіоналізм та мотивація наших педагогів гарантують, що ваші діти будуть у надійних руках і отримають найкращу освіту та турботу про свій розвиток.

Відсутність обов'язкових контрактів та можливість придбати абонемент на 1 місяць з можливістю заморозки на час хвороби дозволяють батькам бути більш гнучкими та обтрати час відвідування центру, яки найкраще підходить для їхньої родини, без необхідності укладання довгострокових контрактів.

Ми віримо, що наш центр зможе надати вашій дитині безліч переваг і допомогти їй стати самодостатнім та впевненим у собі членом суспільства.

Розклад роботи групи міні садочка: понеділок - п‘ятниця з 9:00 ранку до 14:00 години.

Вартість абонемента - 6000 гривень із заморозкою у зв‘язку із хворобою та 5000 гривень без можливості заморозки.


Коли

Пн–Пт 09:00–14:00.


Вік

3–6


Вартість

абонемент: 6000 грн (із заморозкою у зв‘язку із хворобою)
абонемент: 5000 грн (без можливості заморозки)


Телефон

38 (068) 121 61 01


Посилання


Адреса

Харків
вул. Коцарська, 19

Як дістатися?

район станції метро Центаральний ринок