Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Різдвяна історія "Що сталося з оленятком?"

Різдвяна історія "Що сталося з оленятком?"


Різдвяна історія "Що сталося з оленятком?"

 

Жив у одному зимовому лісі маленький оленятко і мріяв він стати справжнім різдвяним оленем. Чекав він дня, коли його ріжки стануть великими і красивими, але одного разу вночі вони в нього відпали.

Оленятко наш став швидко шукати заміну ріжкам своїм і змайстрував їх з гілок різних. Щоб дізнатися чи красиві його нові роги, вирушив він у лісі гуляти і у звірів питати: медвідь він розбудив, зайця зустрів, а потім і з вовком поговорив — як раптом опинився він на пустельній зимовій галявині перед дуже складним вибором.

Чи здійснив оленятко свою мрію? Який вибір йому довелося зробити? І що було головним у цій історії?

Театр маріонеток представляє інтерактивну виставу для сімейного перегляду, де є місце казці та моралі. Що таке відповідальність та почуття турботи? Які випробування можуть прийти на шляху до мрії? І що головне слід пам'ятати перед будь-яким вибором?


Вік

3+


Вартість

Дитячий квиток: 150 грн (УВАГА!!! Квитки можна придбати дитині починаючи з 3-х річного віку! Діти молодше на виставу не допускаються.)
Дорослий квиток: 150 грн (УВАГА!!! Квитки можна придбати дитині починаючи з 3-х річного віку! Діти молодше на виставу не допускаються.)

При купівлі квитків на виставу з Вами, протягом пари годин, зв'яжеться адміністратор театру для уточнення деталей!


Телефон

+380 (50) 144 63 97


Посилання


Адреса

Харків
вулиця Манізера, 3 - Мала Сцена - Будинок Актора

Як дістатися?

Станція метро "Пушкінська" (до низу по вулиці Пушкінска)

Станція метро "Архитектора Бекетова" (до верху по вулиці Пушкінска)