LagomЦентр розвитку Lagom - це:

 • перший у Харкові сенсорний дитячий садок для дітей віком 2-7 років
 • розвиваючі заняття для дітей віком 1-12років
 • тренінговий центр для освітян. 

«Lagom» - назва яка прийшла до нас зі Швеції. Жителі Швеції - одні з найщасливіших людей у світі. Тому відомо у всьому світі, що lagom - шведский ментальный код.

Це слово часто перекладають як «помірність у всьому», «не дуже багато і не занадто мало», але за своєю суттю,  lagom - баланс, який підходить саме вам. 

Ми чітко впевнені, що людина, яка має фізичний та психологічний баланс, обов’язково буде щасливою. 

Цю назву ми обрали тому, що поняття Лагом тісно переплітається з нашими цінностями:

 1.  Помірність у всьому. Режим дня у нашому центрі організований таким чином, щоб діти почували себе в комфорті під час занять, прогулянок, спілкування з наставниками та між собою. Якщо дитина не бажає відпочивати у тихий час, з нею залюбки весело та з користю проведуть час наші педагоги.
 2.  Баланс – фізичний і психологічний. Саме для цього ми створили сенсорну кімнату, в якій кожна дитина знайде те, що потрібно саме їй.
 3.  Щасливі діти і батьки. Ми впевнені, що коли людина має стільки всього, скільки їй потрібно в житті, вона обов’язково досягає внутрішнього балансу та почуває себе щасливою!
 4.  Освічені та всебічно розвинені діти. У нас є більш ніж 10 напрямків занять, всі педагоги відмінно володіють навчальною програмою та методиками виховання.
 5.  Діти, які поважають навколишній світ та адаптовані в соціумі. Задля цього ми проводимо прогулянки обов’язково два рази на день, і не тільки на майданчику, а ще ходимо у парки, на екскурсії, для кращого пізнання навколишнього середовища.
 6.  Прийняття себе та оточуючих. Ми вчимо дітей поваги до кожної особистості - її характеру, темпераменту, певних особливостей. Наша мета – діти, які вміють взаємодіяти та комунікувати один з одним, впевнено та комфортно почувати себе в колективі.
 7.  Команда, яка дивиться в одному напрямку та йде до спільної цілі.
 8.  Сучасні погляди на життя та безперервний розвиток задля удосконалення нашої роботи.

Основа роботи нашого центру - це сенсорний розвиток дитини. Сенсорний розвиток – це сприйняття оточуючих предметів всіма органами чуття. Від того, наскільки точно дитина навчиться сприймати предмети та оперувати отриманими знаннями в ранньому та дошкільному віці, залежить процес навчання в майбутньому.

 


Час роботи

Пн–Пт 08:00–19:30.


Контакти

+380 (95) 889 03 73
+380 (67) 789 03 73
lagomkharkiv@gmail.com


Посилання


Адреса

Харків
пр. Гагаріна, 7