Квест проект По Ту Сторону

Квест проект По Ту Сторону


Ми квест проект в якому Ви можете ідеально провести будь-яке своє свято або просто вечір

Подаруйте дитині незабутнє свято. День народження під ключ це чотири години радості, сміху, веселощів, ігор, захопливих завдань та цікавих конкурсів. Почергове проходження двох антуражних квестів кімнат.

Дітвора побуває у таємничому замку графа Дракули, проберуться в далекі його куточки, а потрапивши до склепу вампіра, встромлять осину в його серці. Потім вони зможуть поринути в нові пригоди лабіринтів Психоделіки, де на них чекає 7 закритих дверей, дзеркальна ілюзія, механічні та електричні головоломки, а також несподіваний акторський перфоманс.

Розважальна програма з ведучим, рухливі та веселі конкурси, вікторини не залишать байдужим жодного з гостей. Потім святкування перейде за обідній стіл у замку графа Дракули, де вони зможуть поласувати частуваннями від іменинника та урочисто задути свічки на торті.Завершенням свята буде дитяча міні дискотека із запалювальними треками та мильними бульбашками.

Під час всього заходу здійснюватиметься фото та відео фіксація подій адміністратором на смартфон. Іменинник отримає від нас пам'ятний подарунок.


Час роботи

Пн–Нд 10:00–22:00.


Квитки

Вартість звичайного квитка: 150 грн (для проведення святкової вартості обговорюється)


Контакти

+380 (93) 567 97 29
+380 ‎‎(95) 564 23 03
potustoronu.site@gmail.com


Посилання


Адреса

Харків
вул. Валентинівська, 38Б

Як дістатися?

від метро Студентська: - тролейбус 34 - маршрутка 52e, 272e а також - маршрутка 6e, 49e, 204e, 215e, 268e - трамвай 23