KidsDreamДитячий садочок KIDSDREAM

 

Відкриваючи приватний дитячий садок в Харкові, ми розуміли, що запорука успіху - це люди. Тому ми постаралися знайти баланс між адміністративною та практичною складовими. Простіше кажучи, у нас найкращий завідувач, який знає:

  1. Як правильно підібрати кадри (нянечок, вихователів і т.п.);
  2. Де знайти хороші продукти;
  3. Як вибрати ігрові комплекти, і ін.

Але при цьому головною цінністю для нас залишаються діти. Тому ми намагаємося індивідуально підійти до кожної дитини, розвинути в ньому кращі якості, відкрити нові таланти, дати великі, а головне - корисні в подальшому житті знання. Кожен малюк по-своєму унікальний, і не схожий на інших дітей. Якщо вас цікавлять Харків приватні дитячі садки, приходьте в KidsDream, і ви дізнаєтеся, наскільки талановитою та обдарованою є ваша дитина!

З дітьми будуть займатися найкращі педагоги міста, що пройшли ретельний відбір на конкурсній основі, які відносяться до дітей з щирою турботою і любов'ю. Крім цього, в наш штат включені досвідчений логопед і професійна медсестра.

Якщо порівняти столицю і Харків, приватні дитячі садки тут зробили крок далеко вперед в плані навчання. Все розвиваючі методики і спеціальні програми, які ми використовуємо на заняттях, попередньо узгоджуються з батьками. Ви самі разом з малюком можете вибрати найефективніші з них, з огляду на творчі нахили та інтереси дитини.

Якщо ви дійсно хочете дати маляті найкраще - приходьте до нас на відкриття та отримаєте масу позитивних емоцій!


Час роботи

Пн–Нд 08:00–19:30.


Квитки

Безкоштовно


Контакти

+380 (68) 608 24 08
+380 (99) 097 27 95
kidsdream2019@gmail.com


Посилання


Адреса

Харків
с. Чайковка, котеджне селище Шале Грааль, вул. Спортивна 5