Харківська приватна початкова школа "Мармеландія"Харківська приватна початкова школа "Мармеландія" - це домашня атмосфера для учнів та викладачів, де отримувати знання весело та приємно


Ми створюємо середовище для всебічного гармонійного розвитку дитини. У наших правилах немає шкільної форми, але ми привчаємо до охайного та відповідного ситуації зовнішнього вигляду. Не користуємось мобільними телефонами у школі, але вивчаємо інформатику з першого класу. Вчимося висловлювати та відстоювати свою думку, при цьому поважаючи оточуючих та приймаючи їхню позицію.

Переваги:

Методи навчання

Домашня атмосфера для учнів та викладачів, де отримувати знання весело та приємно. Ми створюємо середовище для всебічного гармонійного розвитку дитини.

До 15 дітей у класі

Маленька група - найкращий спосіб навчання. До дітей ми знаходимо індивідуальний підхід та розвиваємо їх сильні сторони.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід розвитку кожного учня. За необхідності діти індивідуально разом із педагогом додатково закріплюють матеріал у другій половині дня.

Домашня робота

У нас завжди є домашні завдання, але ми виконуємо їх у школі під керівництвом вчителя

Оздоровлення

Програма оздоровлення дитини, складена нашим педіатром. Соляна кімната, кисневі коктейлі. Ранкова гімнастика, щоденні прогулянки на свіжому повітрі, підтримка питного режиму та режиму дня гарантують зміцнення здоров'я та якісний фізичний розвиток дитини.

Програма навчання

Програма навчання з математичним ухилом та посиленим вивченням англійської мови, науки, технологій, інженерії та програмування. Просторі та зручні навчальні приміщення, зони для денного сну та просто відпочинку.

Безпека

Закрита і територія, що охороняється, зелена зона для прогулянок, ігрові майданчики, поруч ставок.

Харчування

Смачне збалансоване 5-разове харчування. Меню, складене дієтсестрой з урахуванням індивідуальних особливостей учня.

Успіхи наших учнів є важливою подією для нас.
Подивіться як виглядають заняття у школі та як минає дозвілля дітей.
Підписуйтесь на нас у соціальних мережах.


Контакти

+380 (50) 083 04 11
+380 (67) 956 01 01
marmelandiya@ukr.net


Посилання


Адреса

Харків
вулиця Челюскінців, 3