Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Онлайн-конкурс фізичної активності #Яхарківспортивний

Онлайн-конкурс фізичної активності #Яхарківспортивний


Харківських школярів запрошують взяти участь в онлайн-конкурсі фізичної активності #Яхарківспортивний

 

Як зазначили у Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, війна докорінно змінила звичний ритм життя харків’ян. Зараз у місті не працюють секції, гуртки та центри, зачинені дитячо-юнацькі спортивні школи та майданчики. Втім навіть в таких умовах небайдужі до фізичного виховання дітей тренери, інструктори і спортклуби запускають власні онлайн-проєкти, які допомагають їхнім вихованцям бути у формі та продовжувати вести здоровий спосіб життя. 

Для участі у конкурсі необхідно зняти своє онлайн-тренування на телефон, змонтувати відео у форматі «TikTok» та з дозволу батьків до 15 серпня надіслати його на електронну пошту: sportevents.kharkiv@gmail.com. При цьому необхідно дотримуватися певних правил: знімати вертикально, для чіткої картинки використовувати штатив, не знімати проти світла, накласти музику/ефекти та пам’ятати про якість відео (роздільна здатність має бути щонайменше 1080 dp).  

Журі оцінюватиме тільки тих учасників, які виконали всі умови конкурсу. Десять найкращих відео опублікують 16 серпня на сторінці департаменту у «TikTok». Переможцями стануть троє авторів роликів, які наберуть найбільшу кількість лайків. Їхні автори отримають нагороди від Харківської міської ради та Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту. Підсумки конкурсу підіб’ють 23 серпня.


Вік

7–17


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Харків
онлайн