Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Літні програми 2024 для дітей 3-11 класів: занурення у світ Штучного ІнтелектуВідкрийте для своїх дітей захоплюючий світ ШІ на літніх програмах IT-Univer!

Цього літа ми пропонуємо різні курси для дітей 3-10 класів, де вони зможуть:

  • Створити власні анімації за допомогою програм Animaker/Powtoon та згенерувати мультфільм за допомогою інструментів ШІ.
  • Розробити ігри на популярній платформі Roblox Studio.
  • Створити проєкт з розпізнавання різних об'єктів з використанням Машинного Навчання у Pictoblox.
  • Розробити чат-бот для Telegram.
  • Створити власний AI-застосунок.

На кожному курсі будемо знайомитись зі Штучним Інтелектом та використовувати спеціальні ресурси або створювати власні проєкти на базі ШІ.

Summer Animation & AI для 3-4 класів — протягом курсу учні створять кілька анімаційних роликів в програмі Animaker та згенерують мультфільм за допомогою різних інструментів Штучного Інтелекту. Окрім цього, діти створять анімовану презентацію на тему «Сонячна система».

Pictoblox/AI for Kids для 4-5 класів — діти ознайомляться з базовими поняттями Штучного Інтелекту/Машинного навчання. Навчаться створювати «розумні» проєкти, які можуть розпізнавати зображення, звуки та жести. Цей курс перетворить дітей з простих користувачів на творців власних AI проєктів.

Roblox Studio & AI для 4-5 та 6-7 класів — під час курсу учні створять власні ігри на популярній платформі Roblox. Познайомляться з основами роботи зі Штучним Інтелектом, розвинуть свою креативність, логічне мислення та навички роботи в команді. Діти стануть творцями світів зі своїми власними правилами!

Fun Frames & AI для 5-6 класів — протягом онлайн занять учні ознайомляться з роботою різних ресурсів на основі Штучного Інтелекту для створення мультфільму. Розроблять власні анімаційні відео, презентацію, а також візьмуть участь у вікторинах й інтерактивних іграх, щоб розвинути свою креативність та логічне мислення.

Створення чат-бота & AI для 7-10 класів — цей курс розроблений для дітей, які не вивчали програмування, але хочуть навчитись створювати власних чат-ботів для Telegram з використанням Штучного Інтелекту на платформі SendPulse. Програма курсу включає основи створення чат-ботів, введення в ШІ, а також методи тестування та відлагодження створених ботів.

Програмування AI-застосунку для 7-10 класів — це можливість для дітей розкрити свій потенціал у світі Штучного Інтелекту та програмування, створивши авторський застосунок на базі ШІ. Діти крок за кроком запрограмують власного розумного помічника, який буде виконувати команди.
*Для проходження цього курсу необхідні знання основ об'єктноорієнтованих мов програмування, наприклад, Python, C++ або JavaScript.

Деталі та реєстрація: https://ituniver.com/summer-camp-2024

Старт вже 17 червня!

Не пропустіть цю унікальну можливість для своїх дітей!


Вік

9–17


Вартість

від: 2200 грн


Телефон

+380 (96) 288 68 82
+380 (50) 867 33 82
+380 (93) 006 38 42


Посилання


Адреса

Харків
онлайн