INSCIENCE

INSCIENCE — це організація, яка популяризує науку і доказову медицину та підвищує їхню цінність для суспільства, бізнесу та держави через науково-популярні проєкти.

Ми робимо українських вчених та лікарів/ок видимими та сприяємо розвитку критичного мислення через просування наукового підходу до пізнання світу.

  • Перший сезон проєкту співфінансувався урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського Фонду. Місія Фонду — просування ідей сталого регіонального співробітництва у Центральній Європі.
  • Другий сезон проєкту реалізований завдяки підтримці рекламної платформи MGID, одного з найбільших R&D центрів України SQUAD та української IT-компанії RIA.com.
  • Третій сезон проєкту реалізовуємо завдяки підтримці рекламної платформи MGID, української IT-компанії RIA.com та онлайн-платформи Grammarly.
  • Четвертий сезон ми проводимо завдяки відвідувачам і відвідувачкам INSCIENCE CONFERENCE 2023: 30 % з продажів квитків ми спрямували на лекторій Science Kids.

Science Kids — нова назва проєкту для дітей та підлітків від INSCIENCE. Колишні назви проєкту — Science Teens Platform та Science4Kids.


Контакти

go@inscience.com


Посилання


Адреса

Київ