Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Тематичний табір "Школа Професій"

Тематичний табір "Школа Професій"


Що ж нас чекає?

Часто в дитинстві дитині задають питання - ким вона хоче стати? Але як вона відповість на нього, якщо ще багато чого не бачила? Табір професій допоможе не тільки визначитися з майбутньою професією, а й навчить працювати в задоволення! При вступі у табір кожному видається особиста трудова книжка, в якій на протязі 5 днів будуть робитися записи про вивчені професіях. А також по закінченню табору у кожного буде свій жетон тієї професії, яку він вибрав.

 

  • 26 березня - «Умілі ручки»

У перший день учасники познайомляться один з одним і зі своїми кураторами. В ігровій формі дізнаються один одного, проведуть зарядку, а ще - їм на руки буде видано трудову книжку. Трудова книжка - означає, що професійне навчання оголошується відкритим. Знайомство з професією кухаря і теслі. Сьогодні буде 2 в 1 - ми навчимося смачно готувати, а потім побудуємо міні-будиночок, або навпаки.

  • 27 березня - День творчості

Заняття по мультиплікації (створення мультфільмів), танцювальні флешмоби, караоке-вечірка, акторська майстерність і навчальний майстер-клас від художника «Творчість всередині нас». Багато професій ще не пізнано, і сьогодні наші дітлахи поринуть у світ нових знань. День як завжди починається з розминки і рухливих ігор. Протягом дня діти в ігровій формі знайомляться з такими професіями, як художник, дизайнер, стиліст, перукар, а так само пізнають усі тонкощі роботи артистом (танцюрист, актор, співак).

  • 28 березня - День дослідів і винаходів

Наукові досліди, відвідування планетарію, битва справжніх зоряних воїнів в лазертаг. Екватор навчання. У трудовій записів все більше, стаж набирається, до отримання жетона залишилося зовсім небагато. Без ранкової розминки нікуди. Знайомство з науковими дослідами, з професією лікаря, а так же відправляться в світ непізнаного космосу, який відкриває безліч можливостей (астроном, космонавт).

  • 29 березня - День сміливості і відваги

Квест «Відважні», екологічні майстер-класи, спортивні тренування і естафети. Пройде знайомство з кількома професіями - спортсмен, рятувальник, еколог. А також дізнаються про таємну роботу секретного агента. Не тільки хлопчики, а й дівчатка дізнаються багато нового і цікавого про ці професії.

  • 30 березня - Заключний день Школи професій

Ранок традиційно починається з зарядки, а у день ​​діти готуються до останнього ривка, і найголовнішої події - це вибір професії та отримання свого жетона. А також прощальне свято, де учасники зможуть поділитися своїми враженнями від табору, і просто повеселитися.


Вік

6–10


Вартість

Участие: 2500 грн


Телефон

+380 (68) 644 12 40
+380 (93) 427 41 84


Посилання


Адреса

Харків
вулиця Благовіщенська, 13

Як дістатися?

ст. метро "Центральний ринок"