Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Адвент у ЛітМузеї

Адвент у ЛітМузеї


Адвент-календар, книжки про зиму, ялинковий вінок на дверях, приготування штолена, вибір подарунків близьким і друзям – усе це наближає час свят.

Пропонуємо ще кілька творчих ідей і святкових читань, щоб очікування було приємнішим. Буде цікаво і молодшим дітям, і старшим, бо всі вироби можна виготовляти різної складності.

 

4 грудня 13:00 – майстер-клас із виготовлення прикраси на вікно – зірки з кольорової кальки – та читання книжки "Мама Му, Ворон І Різдво" Юї Вісландер (ілюстратор – автор історій про Петсона і Фіндуса, Свен Нордквіст). Зареєструватися тут: bit.ly/3E9LNZd.

11 грудня 13:00 – читання книжки "Йдуть свята. Про Різдво, святого Миколая й новорічні традиції на світі" Моніки Утник-Стругала та виготовлення крафтових ялинкових прикрас. Реєстрація стартує за тиждень до початку події.

18 грудня 13:00 – майстер-клас із виготовлення павуків із соломи, традиційної української прикраси оселі на різдвяні та новорічні свята, та читання книжки Ольги Купріян "Коляда з лицарями". Майстер-клас проведе Олександра Теслюк. Реєстрація стартує за тиждень до початку події.

25 грудня, з 13:00 – приготування безалкогольного глінтвайну і перегляд старих сімейних фільмів про Різдво: "Маленька різдвяна казка" (En liten julsaga – шведський дитячий фільм 1999 року режисера Оса Шьострем і Марі Мартен-Біас Валгрен; показ білоруською мовою), "Диво на 34-й вулиці" (Miracle on 34th Street – американська комедія 1947 року режисера Джорджа Сітона), "Різдвяна історія" (Joulutarina – фінський фільм 2007 року режисера Юха Вуолійокі), "Зоряні талери" (Die Sterntaler – німецький фільм 2011 року режисерки Марії фон Геланд). Реєстрація стартує за тиждень до початку події.

Для дітей від 5 до 9 років і їхніх батьків.

Вартість – музейний квиток (35 грн з дитини; один дорослий/-а, що супроводжує, – безкоштовно). Дорослий/-а, що залишається з дитиною під час заняття, повинен/-нна бути щепленим/-ою принаймні однією дозою вакцини.


Вік

5–9


Вартість

Вартість: 35 грн


Телефон

+380 (57) 706 25 79


Посилання


Адреса

Харків
вул. Баглія, 6

Як дістатися?

ст. метро "Пушкінська"

ст. метро "Архітектора Бекетова"

ст. метро "Університет"