Dora Family Club

Dora Family Club


Програма розроблена для дітей від року до 6 років. Є окрема для молодших школярів


З року до трьох малюки займаються з мамами, які за час занять отримують багато інформації, як можна займатися з дітьми вдома, що б підсилити ефект.

Від трьох до чотирьох програма проведення спільних розвитку (фізична сфера: розвиваємо велику і дрібну моторику, соціальна сфера, емоційна сфера, когнітивна: пам'ять, логіка, мислення, уяву, увагу), від п'яти до семи років продовження тієї ж програми плюс граматика і фонетика (в кінці курсу діти пишуть і читають англійською).

Це все англійською мовою, діти легко долають мовний бар'єр силу своєї відкритості, інтуїції, емоційності, сприймають мова не так як дорослі (які роками вчать англійську в школі, інституті, на курсах). Ми спілкуємося англійською, чи не переводимо окремі фрази, діти при багаторазовому повторенні мовних структур, самі простежують взаємозв'язок, так як вони це роблять в рідній мові. Точно так же може відбувається і з англійським і з будь-яким іншим мовою, якщо вчити чи краще сказати "проживати" його за допомогою методики занурення в мовне середовище, яку ми пропонуємо і яка є на сьогоднішній день найефективнішою і, яка грунтується на принципі природності, на вродженій потребі дитини до освоєння мов, на проживанні реальних ситуацій на уроці, на яких замість заучування таблиць з неправильними дієсловами, діти відправляються в подорожі, проводять інтерв'ю з відомими людьми, ходять на ринок за пoкупками.


Контакти

+380 (68) 070 79 85
dora4family@gmail.com


Посилання


Адреса

Харків
вул. Ньютона, 106