Дитячий центр Арбуз

Дитячий центр Арбуз


Дитячий центр "Арбуз" був створений в 2011 році і ось вже багато років наші дітки і викладачі з успіхом реалізують головне завдання - всебічний гармонійний розвиток дошкільнят і молодших школярів.


Ми працюємо для діток від 9-ти місяців до 12-ти років і їх батьків, пропонуючи широкий спектр занять і програм на будь-який смак. Всі заняття проходять в ігровій формі. Діти із задоволенням вчаться рахувати, писати, розмовляти англійською мовою, рухатися під музику, створюють арт-шедеври, розвиваються фізично. Тривалість заняття відповідає віковим особливостям і можливостям дітей.

Видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський сказав: "Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості". Давайте дамо їм цю можливість!

 

Центр працює: з 9.00 до 19.00.

Режим роботи дитячого садка: з 9.00 до 14.00. Є так само група продовженого дня з 14.00 до 16.00.

З 14.00 в центрі починають працювати різні напрямки: англійська мова, розвиваючі заняття, шахи, біссероплетеніе, живопис.

У міні-садку працює одна різновікова група. Але під час занять дітки об'єднуються в вікові міні-групи.

Ми знаємо, що кожна дитина повинна бути щасливою, і дбаємо про Вашу дитину персонально, оточуємо його любов'ю і турботою.

У нас затишна, домашня, тепла і психологічно комфортне середовище, де кожна дитина може знайти собі друзів і проводити час в атмосфері розуміння, уваги і турботи. а ще у нас є своя територія для прогулянок.

На території дитячого центру цілодобово чергує охорона.

У нас висококваліфікований персонал з великим досвідом роботи з дітьми дошкільного і шкільного віку, компетентні доброзичливі педагоги.


Контакти

+380 (50) 740 55 04
+380 (93) 622 42 97
e-arbuz@gmail.com


Посилання


Адреса

Харків
вул. Поздовжня, 4