Суха шкіра рук: як уникнути її появи та доглядати за ними


Опубліковано 03 Травень 2023 о 11:00

Блог Діти в місті Харкiв >  Здоровʼя >  Суха шкіра рук: як уникнути її появи та доглядати за ними


Суха шкіра рук: як уникнути її появи та доглядати за ними

Photo: freepik.com


Сухість шкіри рук - це поширена проблема, з якою багато людей стикаються у своєму повсякденному житті. Вона може бути викликана різними факторами, такими як сухе повітря, часте використання мила та дезінфікуючих засобів, нестача вологи в організмі, внаслідок чого виникає суха шкіра рук, що робити ми розповімо далі у статті.


Догляд за сухою шкірою рук


Щоб уникнути появи сухої шкіри рук і доглядати за нею, слід вживати заходів:

  • Уникайте надмірного використання мила та дезінфікуючих засобів, особливо в холодну пору року, коли повітря більш сухе.
  • Користуйтеся зволожуючими кремами для рук, які містять натуральні інгредієнти, такі як алое вера, олія кокосу або олія ши. Також можна використовувати Бепантен® антисептичний крем.
  • Носіть рукавички під час виконання завдань, які можуть спричинити подразнення шкіри, наприклад, при прибиранні будинку або при роботі з хімічними речовинами.
  • Пийте достатньо води, щоб організм отримував достатньо вологи.
  • Уникайте тривалого перебування на сонці без захисту від сонця.
  • Включіть у свій раціон продукти, що містять вітаміни та поживні речовини, необхідні для здорової шкіри, такі як вітамін Е та Омега-3 жирні кислоти.
  • Використовуйте засоби для ексфоліації шкіри рук, щоб прибрати відмерлі клітини шкіри, а потім наносите зволожуючий крем.
  • Помасажуйте руки олією для догляду за шкірою рук, щоб покращити кровообіг та зволожити шкіру.

Дотримуючись цих простих рекомендацій, ви зможете уникнути появи сухої шкіри рук і доглядати за нею, зберігаючи красу та здоров'я шкіри рук на довгі роки.


Лікування сухої шкіри рук


Бепантен® - це лікарський препарат, що містить декспантенол, який є похідним пантенолу. Він широко використовується в косметичній та медичній галузі для догляду за шкірою. Бепантен може допомогти при лікуванні сухої шкіри рук.

Суха шкіра рук може спричинити різні проблеми, включаючи появу тріщин і лущення шкіри. Це може призвести до неприємних відчуттів, таких як свербіж, печіння та дискомфорт. Бепантен® допомагає усунути ці проблеми.

Декспантенол, основний компонент Бепантена®, покращує гідратацію шкіри та сприяє регенерації клітин шкіри. Він також має антиоксидантні властивості та захищає шкіру від впливу вільних радикалів.

Для лікування сухої шкіри рук Бепантен слід наносити на чисту і суху шкіру рук кілька разів на день. Крем втирають у шкіру рук легкими рухами, щоб він повністю увібрався.

Якщо у вас є сухість шкіри рук, застосування Бепантен може виявитися ефективним засобом для її лікування. Однак, якщо симптоми зберігаються або посилюються, слід звернутися до лікаря для консультації та додаткового лікування.


______________________

* Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися із лікарем та ознайомитися з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: Бепантен крем

30 г, 100 г, UA/4157/01/01 від 30.11.2020 ; Бепантен, мазь 30 г, 100 г UA/4157/02/01 від 30.11.2020, крем Бепантен Плюс, 30 г, UA/7805/01/01 від 08.12.2017; Бепантен Плюс Спрей 30мл UA/7805/02/01 від 08.12.2017

 

1. Безуглий А.П., Жукова О.В., Петуніна В.В. Сучасна діагностика шкіри та доказова косметологія // Клінічна дерматологія та венерологія. – 2005. – № 5.

2. Панова О.С., Губанова Є.І., Лапатіна Н.Г., Ернандес Є., Шарова А. Сучасні методи оцінки гідратації та біомеханічних властивостей шкіри // Вісник дерматології та венерології. – 2009. – № 2

3. Ернандес Є.М. Зволоження шкіри. Косметичні засоби: Тематичний посібник для косметологів та естетистів. - М.: Косметика та медицина, 2007.

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук