Що таке КТ-онкоскрінінг?


Опубліковано 03 Березень 2023 о 16:00

Блог Діти в місті Харкiв >  Здоровʼя >  Що таке КТ-онкоскрінінг?


Що таке КТ-онкоскрінінг?

Photo: omegamc.ua


КТ онкоскрінінг - це один з найбільш ефективних методів діагностики онкологічних захворювань. Він полягає у проведенні комп'ютерної томографії (КТ), що дозволяє виявляти пухлини на ранній стадії. Щоб здійснити процедуру кт онкоскрінінг потрібно звернутися до висококваліфікованих фахівців медичного центру, і позитивний результат не змусить вас довго чекати.


Переваги КТ онкоскринінгу


КТ онкоскрінінг має ряд істотних переваг, серед яких:

 • Висока точність діагностики. КТ онкоскрінінг дозволяє виявляти навіть дрібні пухлини на ранній стадії. Таким чином, можна розпочати лікування раніше, коли пухлина ще не встигла розростатися та пошкодити навколишні тканини.
 • Мінімальне інвазивне втручання. Процедура проводиться без використання голок та ін'єкцій, що робить процедуру більш комфортною для пацієнта. Тривалість дослідження становить лише кілька хвилин, що дозволяє швидко отримати результати та розпочати лікування.
 • Низький рівень радіаційного навантаження. У МЦ "Омега-Київ" використовується сучасне обладнання, яке дає змогу отримувати зображення з мінімальним рівнем радіаційного навантаження на пацієнта. Це особливо важливо для людей, які проходять КТ легені регулярно. За посиланням https://omegamc.ua/ru/kt-pochek-nadpochechnikov-mochetochnikov-mochevogo-puzyrya.html можна дізнатися інформацію про лікарів рентгенологів, які працюють у цьому МЦ, а ще можна замовити зворотний дзвінок, щоб отримати відповіді на запитання про КТ у МЦ “Омега-Київ”.
 • Високий рівень професіоналізму лікарів. Фахівці зроблять підбір найбільш відповідного методу дослідження для кожного пацієнта залежно від його індивідуальних потреб та особливостей.


  КТ онкоскринінг: процедура


  Комп'ютерна томографія (КТ) онкоскринінгу є ефективним та безпечним способом діагностики раку. Процедура КТ онкоскринінгу включає кілька етапів:

  1. Підготовка до процедури. Перед проведенням КТ онкоскринінгу пацієнту необхідно повідомити лікаря про всі протипоказання та ліки. Перед процедурою необхідно зняти металеві прикраси та предмети одягу, щоб вони не заважали отриманню чітких зображень.
  2. Процедура КТ онкоскрінінгу. Після підготовки пацієнта до процедури він лягає на спеціальний стіл, який проходить через отвір у томографі. Під час процедури КТ томограф обертається навколо пацієнта та створює серію зображень, які потім обробляють комп'ютером. Під час сканування пацієнту може знадобитися затриматися вдиху на короткий час, щоб отримати чіткіші зображення.
  3. Післяпроцедурний догляд. Після завершення процедури КТ онкоскрінінгу пацієнт може відразу повернутися до своїх звичайних справ. Лікар може обговорити результати дослідження з пацієнтом та порекомендувати додаткові дослідження чи лікування, якщо це необхідно.

  Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


  Пошук