Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Яскравимо дитинство українців разом з «Антошка»

Яскравимо дитинство українців разом з «Антошка»


Яскравимо дитинство — «Антошка» відзначає 26 років і запрошує батьків та дітей на святкування!

 

З 26 вересня по 2 жовтня 2023 року мережа дитячих магазинів «Антошка» відзначає свій 26 День народження!

Діти — це наше майбутнє, отже даруймо кожній дитині незабутнє свято. На честь Дня народження магазинів, «Антошка» збирає маленьких українців з усіх куточків держави та об’єднує їх унікальною розмальовкою. 

З 26.09 по 02.10 завітайте разом з дітьми до магазину мережі «Антошка» у вашому місті (перелік магазинів з адресами за посиланням). 

В кожному магазині на Вас чекає місце для творчості з унікальною розмальовкою мрій 1,5 х 1,5 метри від “Антошки”. Розфарбовуйте одну з частин розмальовки — наприкінці свята усі фрагменти розмальовки зберуть в Одесі та зафіксують новий рекорд України! Обʼєднуємось для створення великої та яскравої картини, яку прикрасять українці з різних міст нашої держави. 

Віримо, що кожен день життя дитини можна зробити позитивним та яскравим: адже навіть чорно-білі лінії стають барвистими, якщо додати трохи фарб і кольорових олівців. Долучайтеся до свята, оскільки усі дитячі мрії, загадані в магазині “Антошка”, обовʼязково здійснюються!


А яке ж свято без подарунків? До дня народження “Антошка” дарує знижки на товари до -50% — саме час придбати омріяну іграшку або модний одяг для вашої малечі. 

 

Яскравимо дитинство українців разом з «Антошка»!


Вік

0+


Посилання


Адреса

Харків

Як дістатися?

  • Пр-т Науки, 9;
  • Вул. Героїв Праці;
  • буд. 9, 3 Поверх, ТЦ ДАФІ;
  • Вул. Пушкінська, 54